Benning

Historia marki Benning sięga roku 1938. Benning to jeden z wiodących producentów sprzętu diagnostycznego dla motoryzacji i przemysłu, urządzeń do utrzymywania napięcia, a od 1948 roku również wskaźników napięcia. Firma Benning jest firmą godną zaufania, a na przestrzeni lat działalności zjednała sobie rzesze klientów, głównie dzięki temu, że produkuje narzędzi zgodne z oczekiwaniami klienta. Benning oferuje szeroką gamę produktów, które spełniają międzynarodowe normy bezpieczeństwa.
Narzędzia marki Benning charakteryzują się wysoką niezawodnością, uniwersalnością, a co najważniejsze, są bezpieczne dla użytkownika – to wszystko dzięki bogatemu doświadczeniu firmy w dziedzinie technologi związanej z przyrządami probierczymi, pomiarowymi i zabezpieczającymi. Większość narzędzi marki Benning posiada gumowe osłony, które chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, zwiększają pewność chwytu oraz zapewniają możliwość odpowiedniego ustawienia.
Benning w swojej ofercie katalogowej posiada próbniki napięcia, mierniki cyfrowe, cęgowe mierniki prądu, urządzenia do pomiaru izolacji, urządzenia do pomiaru rezystancji, urządzenia do pomiaru następstw faz, urządzenia do pomiaru impedancji pętli zwarcia, urządzenia do pomiarów wyłączników różnicowoprądowych czy też urządzenia do kontroli mierników niskonapięciowych. Najnowszymi produktami w ofercie są mierniki do kontroli urządzeń medycznych oraz systemów fotowoltaicznych. Wszystkie produkty Benning obbjęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Nie znaleziono

Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie mogła zostać znaleziona. Być może uda Ci się ją wyszukać?

Może zainteresuje Cię jedna ze stron:

Aktualna ilość katalogów w bazie: 644

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl