Bester

Bester jest marką Lincoln Electric. Urządzenia spawalnicze Bester to prawdopodobnie najbardziej znana polska marka urządzeń spawalniczych. Ich niezawodność potwierdzona jest niesłabnącą, kilkudziesięcioletnią popularnością wśród spawaczy. Urządzenia Bester doskonale nadają się zarówno do sporadycznych, jak i profesjonalnych zastosowań.
Urządzenia Bester produkowane są w Bielawie na Dolnym Śląsku, w której zespół doświadczonych inżynierów opracowuje starannie wszystkie produkty przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii na świecie (w tym sterowane numerycznie centra obróbcze, impregnacja próżniowa transformatorów, montaż powierzchniowy elektroniki, potokowe linie montażowe).
Bester posiada również najnowocześniejsze w branży laboratorium do testowania urządzeń wyposażone w najlepsze przyrządy pomiarowe.
Wszystkie urządzenia spawalnicze Bester posiadają pełną, dwuletnią gwarancję, a ewentualne usterki usuwane są najczęściej w czasie nie dłuższym niż 48 godzin, dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji i ponad 60 punktom serwisowym na terenie całej Polski.
Bester charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem jakości do ceny.

bester-urzadzenia-spawalnicze-katalog-2009

Urządzenia spawalnicze Bester – kat ...


Producent: Bester
Kategoria: Spawalnictwo
Data wyd.: 2009
Zobacz...

Archiwalne katalogi:

Katalog materiałów spawalniczych Lincoln Electric Bester 2011

Materiały spawalnicze Lincoln Electric Be ...


Producent: Bester
Kategoria: Archiwum
Data wyd.: 2011
Zobacz...

Aktualna ilość katalogów w bazie: 466

Sklep internetowy z narzędziami ELTECH
System Zamówień Internetowych ELTECH
System Wyprzedaży Internetowych ELTECH
Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
fax +48 74 858 27 01