Bester

Bester jest marką Lincoln Electric. Urządzenia spawalnicze Bester to prawdopodobnie najbardziej znana polska marka urządzeń spawalniczych. Ich niezawodność potwierdzona jest niesłabnącą, kilkudziesięcioletnią popularnością wśród spawaczy. Urządzenia Bester doskonale nadają się zarówno do sporadycznych, jak i profesjonalnych zastosowań.
Urządzenia Bester produkowane są w Bielawie na Dolnym Śląsku, w której zespół doświadczonych inżynierów opracowuje starannie wszystkie produkty przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii na świecie (w tym sterowane numerycznie centra obróbcze, impregnacja próżniowa transformatorów, montaż powierzchniowy elektroniki, potokowe linie montażowe).
Bester posiada również najnowocześniejsze w branży laboratorium do testowania urządzeń wyposażone w najlepsze przyrządy pomiarowe.
Wszystkie urządzenia spawalnicze Bester posiadają pełną, dwuletnią gwarancję, a ewentualne usterki usuwane są najczęściej w czasie nie dłuższym niż 48 godzin, dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji i ponad 60 punktom serwisowym na terenie całej Polski.
Bester charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem jakości do ceny.

Nie znaleziono

Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie mogła zostać znaleziona. Być może uda Ci się ją wyszukać?

Może zainteresuje Cię jedna ze stron:

Aktualna ilość katalogów w bazie: 646

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl