Celma

Celma produkuje profesjonalne elektronarzędzia, a jej historia sięga roku 1934, kiedy to powstała Fabryka Maszyn, Odlewnia Żeliwa i Metali. Początkowo w ofercie Fabryki były tylko wiertarki i szlifierki o napędzie ręcznym, kuźnie polowe, moździerze, odważniki itp. Dzięki umowie licencyjnej z firmą Bosch i Holz-Her, od początku lat siedemdziesiątych Celma wprowadziła do oferty nowoczesne elektronarzędzia. W 2010 roku powstała Grupa Kapitałowa CELMA, która wprowadza podział kompetencji w ramach spółek grupy mająca na celu optymalizację procesów biznesowych.
Oferta sprzedażowa Spółek grupy CELMA obejmuje szeroką gamę elektronarzędzi: wiertarek udarowych, bez udaru, kątowych, szlifierek prostych oraz kątowych, polerek, młotów udarowych, mieszarek, narzędzi do obróbki drewna i cięcia blachy. Oprócz tego w ofercie CELMA znajduje się pełny asortyment części zamiennych i szeroka gama osprzętu do elektronarzędzi.
Dla pełnej wygody użytkowników narzędzi CELMA, utworzona została sieć serwisów gwarancyjnych na terenie całego kraju, która oferuje usługi serwisowe oraz profesjonalne wsparcie techniczne poprzez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
CELMA to jedyna polska marka wysokiej jakości, nowoczesnych elektronarzędzi profesjonalnych i amatorskich zapewniająca profesjonalny serwis gwarancyjny i silnie rozwiniętą sieć serwisów pogwarancyjnych

Nie znaleziono

Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie mogła zostać znaleziona. Być może uda Ci się ją wyszukać?

Może zainteresuje Cię jedna ze stron:

Aktualna ilość katalogów w bazie: 644

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl