Milwaukee

Milwaukee zajmuje się rozwojem i produkcją elektronarzędzi Heavy Duty, spełniających potrzeby klienta i wymagania rynku, a to jedynie cześć przyrzeczenia złożonego przez Milwaukee! Milwaukee rozumie, że każdy z nas potrzebuje swoich elektronarzędzi każdego dnia i właśnie dlatego projekt każdego z oferowanych elektronarzędzi przewiduje jego przydatność do użytku. Każde elektronarzędzie opuszcza fabryki Milwaukee z kompletem dokumentacji, w skład której wchodzą szczegółowe instrukcje obsługi, wykazy punktów serwisowych oraz instrukcje dotyczące bezpieczeństwa.
Dzięki ogólnoświatowej sieci serwisowej Milwaukee, w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z elektronarzędziem, użytkownik zawsze znajdzie kompetentnego doradcę Milwaukee.
Gwarancja Heavy Duty Milwaukee – Milwaukee® daje 3-letnią gwarancję. Każde elektronarzędzie Milwaukee®, przed opuszczeniem fabryki jest sprawdzane zgodnie z certyfikowanym programem i otrzymuje gwarancję kwalifikacji, jako wysokosprawne – Heavy Duty. Producent oferuje dodatkową ochronę w postaci wydłużenia gwarancji na elektronarzędzia do 3 lat. Usługa ta jest bezpłatna, w sytuacji, gdy zarejestrujecie Państwo Wasze nowe elektronarzędzie Milwaukee® w ciągu 30 dni od zakupu. Aby otrzymać tę usługę Milwaukee® wystarczy zarejestrować swoje narzędzie online – www.milwaukeetool.pl Wydłużona gwarancja nie obejmuje maszyn użytkowanych w wypożyczalniach, a także akumulatorów, ładowarek i załączonych do narzędzi akcesoriów. W celu uzyskania pełnej informacji i warunków wejdź na www.milwaukeetool.pl 

Archiwalne katalogi:

Akcesoria do elektronarzęd...
Producent: Milwaukee
Kategoria: Elektronarzędzia
Wydanie: 2011/2012
Elektronarzędzia Milwaukee...
Producent: Milwaukee
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2013/2014
Elektronarzędzia Milwaukee...
Producent: Milwaukee
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2011/2012

Aktualna ilość katalogów w bazie: 661

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl