Panasonic

Panasonic to dostawca kompleksowych produktów z zakresu automatyki przemysłowej, podzespołów elektronicznych i przemysłowych, w tym wysokiej jakości profesjonalnych elektronarzędzi. Europejskie fabryki Panasonic zlokalizowane są w Holzkirchen – Górna Bawaria – Niemcy, gdzie ponad 300 pracowników zapewnia swoim klientom wsparcie technologiczne, dopasowując optymalne rozwiązania do nawet najbardziej wymagających odbiorców na terenie całej Europy. Na świecie korporacja Panasonic posiada 150 zakładów oraz filii wytwórczych, które dają zatrudnienie dla niemal 300 000 osób.
Profesjonalne elektronarzędzia bezprzewodowe są rozwijane i produkowane przez Panasonic od ponad 35 lat. Elektronarzędzia Panasonic dedykowane są do zastosowań przemysłowych, dla profesjonalnych rzemieślników oraz wykonawców usług, które wymagają najwyższej jakości i dokładności.
Elektronarzędzia Panasonic charakteryzują się innowacyjną technologią, ergonomicznymi rozmiarami, wysoką trwałością i wytrzymałością, odpornością na pył i wilgoć, dzięki czemu zdążyły zdobyć rzesze zadowolonych klientów na całym świecie.

Aktualna ilość katalogów w bazie: 525

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl