Stahlwille

To nadrzędne przesłanie STAHLWILLE w najgłębszym tego słowa znaczeniu. To wyzwanie w stosunku do Klientów i Użytkowników. Aby sprostać temu wyzwaniu, STAHLWILLE konsekwentnie skupia się na podnoszeniu satysfakcji Użytkownika. Temu zadaniu służy ciągłe doskonalenie produkowanych przez STAHLWILLE narzędzi. Aby stworzyć perfekcyjne narzędzie, jeszcze bardziej wytrzymałe i bardziej niezawodne i – w rezultacie – bardziej ekonomiczne. Nawiasem mówiąc… narzędzia STAHLWILLE produkowane są wyłącznie we własnych zakładach STAHLWILLE w Niemczech.
Całość procesu produkcyjnego narzędzi napędowych od odkuwki po gotowy produkt odbywa się we własnych zakładach produkcyjnych. STAHLWILLE kładzie szczególny ważny nacisk na ekologię i ochronę środowiska. Uznanie w oczach Odbiorców, wkładem w sukces gwarancji wysokiej jakości narzędzi, niezawodności i dokładności, utrzymywania bliskiego kontaktu z Klientem – było i jest tylko możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ludzkiej otwartości i obdarzenia siebie wzajemnym zaufaniem. STAHLWILLE mocno wierzy, że dewiza „Klucz do sukcesu” to więcej niż marketingowy slogan…to o wiele więcej.
Narzędzia STAHLWILLE są znane i doceniane w ponad 100 krajach na całym świecie. Nie tylko cieszą się doskonałą reputacją, ale przede wszystkim zdobyły zaufanie Klientów z branży energetycznej, lotnictwa, transportu, przemysłu i handlu, którzy docenili ich jakość, oraz fakt wykuwania i wykończenia narzędzi
wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Niemczech.
Fundamentem konstrukcji narzędzi STAHLWILLE jest zasada przedłużenia ludzkiej ręki. Inteligentny proces projektowania ma swoje odzwierciedlenie w nadzwyczajnej wytrzymałości, idealnym pasowaniu, bezpieczeństwie pracy i wysokiej niezawodności. Specjalne procesy produkcyjne zapewniają
wysokogatunkowej stali idealną strukturę. Kolejne procesy obróbki STAHLWILLE stwarzają narzędzie poręczne i przyjazne w dotyku.

Katalog narzedzi ręcznych Stahlwille 2015/2016

Narzędzia ręczne Stahlwille – kata ...


Producent: Stahlwille
Kategoria: Narzędzia ręczne
Data wyd.: 2015/2016
Zobacz...

Archiwalne katalogi:

Katalog narzędzi ręcznych STAHLWILLE - 2012

Narzędzia ręczne – euro Stahlwille ...


Producent: Stahlwille
Kategoria: Archiwum
Data wyd.: 2012
Zobacz...
Katalog narzędzi ręcznych Stahlwille 2013

Narzędzia ręczne Stahlwille – kata ...


Producent: Stahlwille
Kategoria: Archiwum
Data wyd.: 2013
Zobacz...
Katalog narzędzi ręcznych Stahlwille 2014/2015

Narzędzia ręczne Stahlwille – kata ...


Producent: Stahlwille
Kategoria: Archiwum
Data wyd.: 2014/2015
Zobacz...

Aktualna ilość katalogów w bazie: 466

Sklep internetowy z narzędziami ELTECH
System Zamówień Internetowych ELTECH
System Wyprzedaży Internetowych ELTECH
Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
fax +48 74 858 27 01