Kuźnia

Fabryka Narzędzia “KUŹNIA” S.A. to polska firma z tradycją sięgającą roku 1887, kiedy to w Sułkowicach (woj. małopolskie) powstała organizacja zrzeszająca kowali (Towarzystwo Kowali).
Głównym profilem produkcji Kuźnia są wysokiej jakości odkuwki matrycowe kute na gorąco o wagach jednostkowych od 0,10 do 10 kg i wymiarach do 200 mm szerokości (średnicy) i 500 mm długości, które wykonane są ze stali węglowych, stopowych, konstrukcyjnych i nierdzewnych.
Na bazie odkuwek matrycowych produkowane są również złącza do rusztowań budowlanych wg EN 74-1, -2, -3 oraz narzędzia ręczne. Głównymi odbiorcami produktów Kuźni są wiodący europejscy i krajowi producenci oraz firmy działające w branżach takich, jak: budownictwo, przemysł maszynowy, przemysł wydobywczy, motoryzacja, energetyka, rolnictwo, hurtownie narzędziowe, markety budowlane.
Dzięki produkcji narzędzi zlokalizowanej w całości w Polsce, KUŹNIA zapewnia bardzo krótkie terminy dostaw / realizacji zamówień. Nowe odkuwki KUŹNIA jest w stanie zaprojektować, wykonać i dostarczyć w czasie nie dłuższym niż 3-4 tygodnie od daty zamówienia!
Na chwilę obecną, Fabryka KUŹNIA posiada w ofercie ponad 50 rodzajów narzędzi w różnych typach, odmianach i rozmiarach, co daje około 800 pozycji asortymentowych. Wszystkie narzędzia ręczne produkowane na bazie własnych odkuwek uzyskują najwyższą jakość dzięki zastosowaniu optymalnej obróbki mechanicznej i cieplnej metalowych części roboczych, zastosowaniu trzonów produkowanych zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi standardami, zastosowaniu odpowiednio dobranych komponentów przy produkcji rękojeści zabezpieczających, stosowanych w wyrobach szczypcowych, wkrętakach i przecinakach oraz stosowaniu ergonomicznych nasadek na wkrętakach i szczypcach elektrotechnicznych, ułatwiających pracę tymi narzędziami, a w przypadku szczypiec również zabezpieczających dłoń przed kontaktem z nieizolowaną częścią narzędzia.

Archiwalne katalogi:

Narzędzia ręczne Kuźnia ...
Producent: Kuźnia
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2012
Narzędzia ręczne Kuźnia ...
Producent: Kuźnia
Kategoria: Narzędzia ręczne
Wydanie: 2013/2014

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl