Proma

Proma Polska od 2001 produkuje różnego rodzaju maszyny i narzędzia przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców ceniących sobie dobrą jakość narzędzi i nowoczesne rozwiązania przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny. Wszystkie narzędzia i urządzenia Proma produkowane są w autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę i doświadczenie w zakresie budowy maszyn i urządzeń technicznych.
Atrakcyjny stosunek ceny do wykonania i jakości narzędzi Proma pozwala na ich stosowanie nie tylko w warsztatach domowych i rzemieślniczych, ale także w zastosowaniach profesjonalnych w działach remontowych i konserwacyjnych przedsiębiorstw, do obróbki metali i drewna, ale również jako wyposażenie pracowni szkolnych. Oferta Proma podzielona jest na segmenty:

hobby – przeznaczone do użytku domowego
semi-profi – produkty wysokiej jakości w przystępnej cenie charakteryzujące się funkcjonalnością, nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i najwyższej jakości materiałami użytymi do produkcji – przeznaczone dla użytkowników średniozaawansowanych

Archiwalne katalogi:

Maszyny i narzędzia Proma ...
Producent: Proma
Kategoria: Elektronarzędzia
Wydanie: 2019/2020
Maszyny i narzędzia Proma ...
Producent: Proma
Kategoria: Elektronarzędzia
Wydanie: 2020/2021

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl