Steinel

Historia firmy Steinel sięga 1959 roku. W ofercie produktowej Steinel znajdują się głównie dmuchawy gorącego powietrza (opalarki), pistolety do klejenia na gorąco oraz czujniki ruchu i lampy z czujnikami. Solidnie wykonane, nowoczesne, a zarazem poręczne narzędzia Steinel znajdują swoje zastosowanie w przemyśle, budownictwie oraz branży motoryzacyjnej. Opalarki Steinel doskonale sprawdzają się przy takich pracach jak spawanie oraz formowanie tworzyw sztucznych, obkurczanie węży termokurczliwych, zgrzewanie plandek, usuwanie starych farb, odklejanie naklejek, lutowanie, łączenie rur z tworzyw sztucznych i miedzi, rozmrażanie i osuszanie. Narzędzia Steinel sprawdzają się również doskonale w zastosowaniach mniej profesjonalnych jak rozpalanie grilla, usuwanie chwastów, dezynfekcje oraz wiele innych. Oferta produktowa opalarek Steinel jest bardzo szeroka, począwszy od opalarek dwubiegunowych o mocy 1400 W aż po dmuchawy z płynną regulacją temperatury i wydatku powietrza oraz silnikami indukcyjnymi o mocy 3400 W. Każda opalarka marki Steinel wyposażona jest w elektroniczny system utrzymania wybranej temperatury oraz bezpieczniki termiczne, które chronią urządzenie przed przegrzaniem.
Dużą zaletą marki Steinel jest fakt, że posiada w Europie 4 własne zakłady produkcyjne, własne zaplecze R&D, ale również kompletny i sprawdzony system logistyczny. Steinel produkuje opalarki i pistolety do klejenia dla znanych marek elektronarzędzi, jak Bosch czy Metabo.
Ważną informacją z punktu widzenia Klienta jest fakt, że na swoje produkty Steinel udziela 36-miesiączenej gwarancji, co dodatkowo potwierdza wysoką jakość wykonania narzędzi.

Archiwalne katalogi:

Opalarki i pistolety do kle...
Producent: Steinel
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2013/2014

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl