Globus Wapienica

Historia Fabryki Pił i Narzędzi Wapienica sięga roku 1921, w którym trzech właścicieli stworzyło Polsko-Śląską Fabrykę Pił i Narzędzi. Pierwotnym założeniem Oskara Fabiniego, Artura Schadla oraz Redla była produkcja narzędzi piłowych w Polsce na skalę przemysłową. Ówczesna technologia produkcji w znaczącym stopniu uzależniona była od umiejętności fachowych pracowników. W tym okresie Fabryka produkowała głównie narzędzia do rozkroju drewna, zabezpieczając potrzeby pracowników leśnych, tartaków oraz małych stolarni. Wraz z biegiem lat Fabryka dostosowała swój asortyment do coraz szybciej rozwijającego się przemysłu, zwiększając produkcję o inne narzędzia do obróbki drewna, metalu oraz dla budownictwa.
Dzisiaj w ofercie Globus Wapienica, oprócz wysoko wyspecjalizowanych narzędzi, znajdują się również kompleksowe usługi doradcze świadczone przez profesjonalny zespół techniczny.
Celem Globus Wapienica jest stały rozwój realizowany poprzez inwestycje w nowe technologie wytwarzania produktów oraz systematyczne kształcenie zespołu techniczno-handlowego, a misją, usatysfakcjonowanie Klienta poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, łatwo dostępnych, niezawodnych.

Archiwalne katalogi:

Narzędzia – Globus W...
Producent: Globus Wapienica
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2012-2013
Narzędzia Globus katalog 2...
Producent: Globus Wapienica
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2013/2014

Aktualna ilość katalogów w bazie: 850

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl