Flex

Firma FLEX działa na rynku profesjonalnych elektronarzędzi od 1922 roku, kiedy to zaczęła produkować szlifierki ręczne. Na przestrzeni lat do oferty Flex wprowadzane były co raz to nowe, innowacyjne elektronarzędzia, głownie szlifierki kątowe, wysokoobrotowe szlifierki kątowe i inne elektronarzędzia. Po upływie lat, sposób funkcjonowania narzędzia FLEX (kątowe przeniesienie napędu) pozostał niezmieniony, ale prace nad jego doskonaleniem, trwają cały czas.
Dla firmy FLEX osoba posługująca się narzędziem w swojej codziennej pracy jest najważniejszym źródłem informacji. Dlatego opracowując nowe maszyny FLEX udaje się tam, gdzie będą one stosowane. Na plac budowy, do warszatu, do hal zakładowych. I właśnie tam zdobywa informacje, które wykorzystuje podczas tworzenia maszyn. Do tego należy przysłowiowa już długowieczność narzędzi FLEX. Również ich wydajność i funkcjonalność. Tak samo ich wzornictwo, poręczność i bezpieczeństwo. Serce, które bije w każdym oryginalnym produkcie firmy FLEX, powstaje na początku w fabryce silników w Steinheim. Flex produkuje tutaj szeroką gamę silników elektrycznych, dostosowanych dokładnie do potrzeb klientów. Począwszy
od w pełni zautomatyzowanego nawijania uzwojeń poprzez najnowocześniejsze powlekanie proszkowe aż do precyzyjnej tokarki. Zastosowanie najnowocześniejszej techniki produkcyjnej w produkcji silników, obróbce stali i aluminium i stała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji zapewniają najwyższy standard jakości FLEX.

Katalog FLEX – Asorty...
Producent: Flex
Kategoria: Elektronarzędzia
Wydanie: 2022

Archiwalne katalogi:

Elektronarzędzia Flex R...
Producent: Flex
Kategoria: Elektronarzędzia
Wydanie: 2013/2014
Elektronarzędzia Flex R...
Producent: Flex
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2018

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl