Stahlwille

To nadrzędne przesłanie STAHLWILLE w najgłębszym tego słowa znaczeniu. To wyzwanie w stosunku do Klientów i Użytkowników. Aby sprostać temu wyzwaniu, STAHLWILLE konsekwentnie skupia się na podnoszeniu satysfakcji Użytkownika. Temu zadaniu służy ciągłe doskonalenie produkowanych przez STAHLWILLE narzędzi. Aby stworzyć perfekcyjne narzędzie, jeszcze bardziej wytrzymałe i bardziej niezawodne i – w rezultacie – bardziej ekonomiczne. Nawiasem mówiąc… narzędzia STAHLWILLE produkowane są wyłącznie we własnych zakładach STAHLWILLE w Niemczech.
Całość procesu produkcyjnego narzędzi napędowych od odkuwki po gotowy produkt odbywa się we własnych zakładach produkcyjnych. STAHLWILLE kładzie szczególny ważny nacisk na ekologię i ochronę środowiska. Uznanie w oczach Odbiorców, wkładem w sukces gwarancji wysokiej jakości narzędzi, niezawodności i dokładności, utrzymywania bliskiego kontaktu z Klientem – było i jest tylko możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ludzkiej otwartości i obdarzenia siebie wzajemnym zaufaniem. STAHLWILLE mocno wierzy, że dewiza „Klucz do sukcesu” to więcej niż marketingowy slogan…to o wiele więcej.
Narzędzia STAHLWILLE są znane i doceniane w ponad 100 krajach na całym świecie. Nie tylko cieszą się doskonałą reputacją, ale przede wszystkim zdobyły zaufanie Klientów z branży energetycznej, lotnictwa, transportu, przemysłu i handlu, którzy docenili ich jakość, oraz fakt wykuwania i wykończenia narzędzi
wyłącznie w zakładach produkcyjnych w Niemczech.
Fundamentem konstrukcji narzędzi STAHLWILLE jest zasada przedłużenia ludzkiej ręki. Inteligentny proces projektowania ma swoje odzwierciedlenie w nadzwyczajnej wytrzymałości, idealnym pasowaniu, bezpieczeństwie pracy i wysokiej niezawodności. Specjalne procesy produkcyjne zapewniają
wysokogatunkowej stali idealną strukturę. Kolejne procesy obróbki STAHLWILLE stwarzają narzędzie poręczne i przyjazne w dotyku.

Archiwalne katalogi:

Narzędzia ręczne – ...
Producent: Stahlwille
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2012
Narzędzia ręczne Stahlwil...
Producent: Stahlwille
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2013
Narzędzia ręczne Stahlwil...
Producent: Stahlwille
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2014/2015
Narzędzia ręczne Stahlwil...
Producent: Stahlwille
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2020/2021

Aktualna ilość katalogów w bazie: 850

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl