KRAUSE

Firma KRAUSE w Alsfeld (Hesja), założona w roku 1900, ma już 100-letnią tradycję w branży produkcji drabin. W okresie tym przedsiębiorstwo rozwinęło się do działającej na skalę międzynarodową grupy przedsiębiorstw z kolejnymi zakładami produkcyjnymi na Węgrzech i w Polsce. KRAUSE swoimi produktami wyznacza nowe wzorce w zakresie funkcjonalności, obsługi i bezpieczeństwa. Przywiązuje szczególną wagę do innowacji w zakresie praktycznym. Niepowtarzalność rozwiązań jest istotnym elementem filozofii firmy. Pozwoliło to producentowi uzyskać liczne krajowe i międzynarodowe patenty i prawa chronione. O jakości innowacji firmy KRAUSE świadczą liczne nagrody.

Za marką KRAUSE od lat stoi jakość, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo systemów drabin, pomostów i rusztowań. W tym celu KRAUSE nieustannie stawia na innowacje, które pomagają klientom sprostać wyzwaniom codziennej pracy – zarówno w kontekście przemysłowym, jak i w zastosowaniach domowych. Produkty KRAUSE, począwszy od prostych drabin domowych, poprzez praktyczne rusztowania jezdne, aż po kompleksowe, tworzone według indywidualnych wymagań konstrukcje specjalne, znajdują szerokie zastosowanie w prawie wszystkich obszarach codziennego życia. Rozwiązania KRAUSE to produkty z najwyższej półki – stanowią wsparcie zarówno w zastosowaniach specjalistycznych, jak i domowych.

Ponad 100 lat rozwoju i innowacji sprawiło, że firma KRAUSE stała się jednym z wiodących producentów drabin i rusztowań.

Archiwalne katalogi:

Aktualna ilość katalogów w bazie: 850

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl