Materiały ścierne

Materiały ścierne, czyli wszelkiego rodzaju materiały służące do obróbki powierzchni, wykorzystujące właściwości ziarna ściernego (korund, węglik krzemu, azotek boru czy diament). W naszej bazie znajdują się katalogi takich producentów, jak Klingspor, Norton Saint Gobain, Andre, Fabryka Tarcz Ściernych Grodzisk, Rappold Winterthur, Dialeks i inne.
Jeżeli zatem szukasz katalogów zawierających takie narzędzia lub materiały jak ściernice, osełki, diamentowe tarcze do cięcia, ściernice diamentowe lub borazonowe do ostrzenia narzędzi, narzędzia ścierne nasypowe, tarcze listkowe, tarcze lamelowe, tarcze bakelitowe do szlifowania i przecinania lub inne materiały i narzędzia ścierne, ta kategoria jest odpowiednia dla Ciebie.
Zapraszamy do przeglądania katalogów i pobierania.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą dotyczącą narzędzi i materiałów ściernych, zapraszamy do działu Materiały ścierne, gdzie znajdziesz kontakt do doradcy technicznego ELTECH, który udzieli niezbędnych informacji. Pozostałe informacje znajdują się na stronie www.eltech.com.pl

Aktualna ilość katalogów w bazie: 850

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl