GudePol

Obszar działania GUDEPOL oscyluje wokół sprężonego powietrza. Firma produkuje głównie kompresory tłokowe, sprężarki śrubowe, filtry, osuszacze ziębnicze, zbiorniki ciśnieniowe ale również armaturę pneumatyczną, instalacje sprężonego powietrza i narzędzia pneumatyczne – klucze udarowe, nasadki, młotki, pistolety, nitownice, szlifierki, wkrętaki.
Gudepol powstał w grudniu 1990 jako hurtownia narzędzi z niewielkim asortymentem urządzeń pneumatycznych. W miarę rozwoju dział pneumatyki rozwijał się, aż w roku 1995-1996 całkowicie zdominował działalność firmy. Na chwilę obecną GUDEPOL jest w stanie sprostań nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom z zakresu budowy instalacji pneumatycznych od podstaw – od sprężarki, poprzez linię sprężonego powietrza, system uzdatniania z pełnym zestawem filtrów i separatorów oraz osuszacz powietrza aż po narzędzia pneumatyczne.
W centrali firmy w Legnicy, montowane są wszystkie kompresory śrubowe, a dystrybucja urządzeń GudePol odbywa się na terenie całego kraju.

GUDEPOL – Katalog 202...
Producent: GudePol
Kategoria: Pneumatyka
Wydanie: 2022

Archiwalne katalogi:

Sprężarki i kompresory &#...
Producent: GudePol
Kategoria: Pneumatyka
Wydanie: 2013/2014
Sprężarki i kompresory &#...
Producent: GudePol
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2018
Sprężarki i kompresory Gu...
Producent: GudePol
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2011

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl