Sandvik Coromant

Sandvik Coromant jest częścią ogólnoświatowej grupy przemysłowej Sandvik. To światowy lider w zakresie narzędzi skrawających i rozwiązań narzędziowych. Firma Sandvik Coromant dysponuje ogromnym “know-how” w zakresie przemysłowej obróbki metalu i nieustannie prowadzi rozległe prace badawczo-rozwojowe, dzięki którym produkty Sandvik Coromant są najbardziej zaawansowanymi i niezawodnymi produktami na rynku narzędzi skrawających. Sandvik Coromant jest również autorem unikatowych innowacji, a we współpracy z klientami, powstają nowe normy produktywności. Produkty Sandvik Coromant znajdują swoje zastosowanie w największych światowych firmach z branży motoryzacyjnej, lotniczej i energetycznej.
Firma zatrudnia obecnie ponad 8000 pracowników, z których każdy jest kompetentny w swojej dziedzinie i posiada rozległą znajomość branży. Sandvik Coromant prowadzi również szkolenia, w których co roku uczestniczy ok. 30 000 osób.
Głównym założeniem Sandvik Coromant jest sukces Klienta, dlatego też forma dba o stałą dostępność ekspertów “w żółtym fartuchu”, którzy pomagają w doborze odpowiednich rozwiązań do danych zastosowań, dzięki czemu procesy obróbki stają się jeszcze wydajniejsze.

Przeczytaj także: Poradnik obróbki skrawaniem – Sandvik Coromant

Archiwalne katalogi:

Aktualna ilość katalogów w bazie: 850

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl