Andre

Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych ANDRE ABRASIVE ARTICLES Robert Andre istnieje na rynku od 1987 roku. Firma zarządzana jest przez mgr inż Roberta Andre, absolwenta Politechniki Poznańskiej, właściciela i dyrektora generalnego.
Przez lata działalności, firma Andre wypracowała sobie stabilną pozycję na polskim i europejskim rynku narzędzi ściernych oferując produkty posiadające certyfikaty bezpieczeństwa i spełniające wymogi europejskiej normy ISO 12413 oraz innych branżowych norm międzynarodowych.
W celu wdrażania nowych technologii produkcyjnych i stałego podnoszenia parametrów eksploatacyjnych wytwarzanych narzędzi ściernych, ANDRE współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi (Politechnika Gdańska, Poznańska, Łódzka, Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie).
Aktualnie w stałej ofercie produktowej ANDRE znajdują się uniwersalne i specjalne narzędzia ścierne – ściernice, segmenty ścierne oraz osełki wykonane z materiałów ściernych twardych (korundowych i karborundowych) ze spoiwami żywicznymi i ceramicznymi przeznaczone do precyzyjnej i zgrubnej obróbki i przecinania różnych materiałów jak stal, żeliwo, stal nierdzewna, beton, ceramika i inne. Narzędzia ścierne Andre doskonale sprawdzają się w różnych gałęziach przemysłu.

Archiwalne katalogi:

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl