WIHA

WIHA to jeden czołowych producentów narzędzi ręcznych przeznaczonych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle. Z małej, rodzinnej firmy założonej w 1939 roku stała się dzisiaj przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym i nadal kierowana jest przez kolejne pokolenia swoich założycieli – rodzinę Hahn.

Firma WIHA oferuje dzisiaj prawie 10 000 precyzyjnych narzędzi klientom na całym świecie i ma ugruntowaną pozycję na rynku jako siła napędowa innowacji. WIHA opiera się przy tym na ścisłej współpracy z własnymi firmami produkcyjnymi i handlowymi oraz partnerami w ważnych strefach ekonomicznych Europy, USA i Azji. Od początku firma WIHA kieruje się zasadą mocnego i zrównoważonego wzrostu: dzięki skoncentrowaniu zasobów na tych segmentach produktów i rynku, które zapewniają wystarczający potencjał stałego wzrostu. Ta myśl, w połączeniu ze szwarcwaldzką pasją do tworzenia nowych pomysłów, majsterkowania i precyzji, stanowi siłę napędową dla przeszłych i przyszłych etapów rozwoju.

Firma WIHA opracowuje, konstruuje i produkuje narzędzia spełniające najwyższe wymagania pod względem jakości, funkcjonalności, żywotności i ergonomii. Jako zaufany i strategiczny partner specjalistycznych punktów handlowych, firma WIHA oferuje profesjonalistom szeroki asortyment wysokiej jakości produktów.

Do podstawowych zasad działania firmy WIHA należą rozwiązania dopasowane do potrzeb, zapewniające owocną współpracę. Aktywne zarządzanie klientem, nastawienie na jakość, a przede wszystkim systematyczny rozwój pracowników, stanowią podstawę trwałego sukcesu firmy rodzinnej.

Katalog WIHA 2023
Producent: WIHA
Kategoria: Narzędzia ręczne
Wydanie: 2023

Archiwalne katalogi:

Narzędzia ręczne WIHA kat...
Producent: WIHA
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2020

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl