Gedore

Firma GEDORE powstała ponad 125 lat temu w Niemczech i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją profesjonalnych narzędzi ręcznych. Wieloletnie doświadczenie i wyjątkowa dbałość o najwyższą jakość techniczną oferowanych produktów świadczą o wysokiej pozycji marki Gedore na rynku narzędzi ręcznych. Na dzień dzisiejszy, produkty marki Gedore są bardzo dobrze rozpoznawalne w ponad 40 krajach.
Bezkompromisowa jakość, przemyślana konstukcja, stal wysokiej jakości i idealna realizacja to tylko część zasad, które powodują, że narzędzia Gedore zasługują na znak jakości “Made in Germany”. Firma Gedore jest dumna z tego, że większość palety produktowej wytwarzana jest w 6 zakładach produkcyjnych w Niemczech. Produkcja w siedzibach poza granicami Niemiec, przeznaczona jest wyłącznie na rynki zagraniczne, przy czym te produkty objęte są tym samym normom jakościowym.
W standardowej ofercie katalogowej Gedore znajduje się pełny zakres narzędzi ręcznych – od kluczy widlastych po narzędzia specjalne. Dodatkowo Gedore wykonuje narzędzia na specjalne zamówienie – do zastosowań specjalistycznych. Gedore konstruuje, wytwarza i rozprowadza narzędzia doskonałęj, ponadprzeciętnej jakości w korzystnym stosunku cenowo-jakościowym. Trwałość i niezawodność oraz precyzja produktów Gedore gwarantuje ochronę człowieka, maszyn i materiałów, a to wszystko dla bezpieczeństwa klientów Gedore.

GEDORE – Katalog 2022
Producent: Gedore
Kategoria: Narzędzia ręczne
Wydanie: 2022

Aktualna ilość katalogów w bazie: 850

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl