NTK

NTK Cutting Tools jest częścią NTK Technical Ceramics, który są częścią potężnego koncernu NGK Spark Plugs Corporation z Japonii.
Firma posiada długą historię związaną z wytwarzaniem materiałów ceramicznych i jest światowym liderem w dziedzinie narzędzi skrawających. Największą grupą narzędzi produkowanych przez firmę NTK stanowią płytki tokarskie i frezarskie z węglika spiekanego, ceramiki tlenkowej, ceramiki azotkowej oraz ceramiki umacnianej whiskerami. NTK dostarcza rozwiązania dla firm produkcyjnych z branży samochodowej (automotive) oraz branże związane z przemysłem lotniczym. Najpopularniejsze materiały obrabiane w ww. branżach to żeliwa szare i sferoidalne oraz materiały takie jak Inconel, Hastelloy, Waspalloy, Rene, stale utwardzane.
NTK rozwija się postępując zgodnie z zasadami doskonalenia technicznego i ciągłego rozwoju produktu, w wyniku czego NTK jest niekwestionowanym światowy lider w projektowaniu i produkcji zaawansowanych narzędzi skrawających.
Narzędzia skrawające NTK nie stwarzają problemów związanych z ekologią i ochroną środowiska. Zakłady produkcyjne NTK konsekwentnie dążyć do zmniejszenia zanieczyszczenia z procesów produkcyjnych. NTK stawia na recykling.
Z pewnością zadowoleni klienci są zadowoleni z jakości i efektywności kosztowej z wykorzystaniem narzędzi skrawających NTK w połączeniu z wysokim poziomem obsługi klienta – nic dziwnego, że NTK rośnie w siłę!

Archiwalne katalogi:

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl