HARRIS

Grupa Harris Products Group oficjalnie powstała w roku 2005 z połączenia spółek Harris Calorific z siedzibą w Georgii (USA) i Pianoro (koło Bolonii we Włoszech) oraz J. W. Harris Company z siedzibą w Ohio (USA). Fuzja była wynikiem przejęć dokonanych przez Lincoln Electric Company.
Harris Calorific produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczne reduktory butlowe do gazu oraz systemy rozprowadzania gazu.
J.W. Harris jest głównym producentem pierścieni do lutowania miękkiego, twardego i spawania. Spółka ta produkuje wysokiej jakości stopy i specjalizuje się w produkcji twardych lutów fosforanowo-miedzianych i fosforanowo-miedziano-srebrnych do instalacji klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Fuzja umożliwiła połączenie bardzo dynamicznych działów obsługi klienta, które świadczą najwyższej jakości usługi klientom firmy Harris. Grupa Harris Products Group posiada zakłady produkcyjne w USA, we Włoszech, w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Meksyku i Brazylii, co świadczy o obecności firmy na całym świecie. Obecnie firma Harris dostarcza produkty i sprzęt najwyższej jakości na światowych rynkach cięcia, lutowania twardego, lutowania miękkiego i spawania w ponad 95 krajach świata.
Harris Calorific International Poland Sp. z o.o. znajduje się w Dzierżoniowie i jest główną fabryką produkującą sprzęt spawalniczy dla całej grupy, gdzie najwyższa jakość wyrobów i poziom obsługi Klienta są głównymi celami.
Zaawansowana technologia, mieszcząca się na powierzchni 9500 m2, wysokie standardy jakościowe oraz grupa licząca ponad 160 wyspecjalizowanych pracowników, czyni firmę Harris International liderem w grupie producentów urządzeń kontroli przepływu, oraz specjalistycznego i przemysłowego sprzętu do cięcia gazowego i spawania.

 

Archiwalne katalogi:

Urządzenia gazowe Harris 2...
Producent: HARRIS
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2011
Urządzenia gazowe katalog ...
Producent: HARRIS
Kategoria: Spawalnictwo
Wydanie: 2014
Urządzenia spawalnicze kat...
Producent: HARRIS
Kategoria: Archiwum
Wydanie: 2019

Aktualna ilość katalogów w bazie: 840

Reklama

narzedzia knipex


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl