VBW

Narzędzia służą do tego, by ułatwiać pracę – i dokładnie to stanowi największą siłę VBW®. Dzięki cennemu doświadczeniu gromadzonemu od 1828 roku, przedsiębiorstwo koncentruje się na różnorodnych potrzebach użytkowników, stawiając je sobie za centralny cel. Produkty VBW to profesjonalne, niezawodne narzędzia, opracowane przez ekspertów w Niemczech i wytwarzane z najwyższej jakości materiałów.

Dobre argumenty, aby zaufać VBW®:

Doświadczenie od 1828 roku: Znamy się na naszym fachu, przecież narzędzia wytwarzamy z pasją od niemal 200 lat.
Doskonała jakość: Wytwarzamy wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów i z najwyższą precyzją, aby uzyskać znakomite rezultaty.
Szeroki asortyment: Posiadamy odpowiednie narzędzie dla każdego zakresu wymagań. Oznacza to rozwiązania trafiające w potrzeby wielu użytkowników.
Bezpośrednie wsparcie: W celu uproszczenia współpracy, klienci otrzymują osobistego partnera do kontaktu, który jest zorientowany we wszelkich zagadnieniach.
Dążenie do innowacji: Wymagania klientów zmieniają się. Dlatego też nasi konstruktorzy nieustannie pracują nad wprowadzeniem innowacji.
Potwierdzone bezpieczeństwo: Mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych użytkowników, przestrzeganie obowiązujących norm oraz badan produktów to dla nas oczywistość.

Aktualna ilość katalogów w bazie: 850

Reklama

narzedzia knipex

 


Sprawdź!

tarcze 3m

Centrala Techniczna ELTECH
ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 858 27 00
email: eltech@eltech.com.pl | www.eltech.com.pl